EYBL Archive EGBL Archive EGBL.EU




Gallery Season 2019-2020

Girls U13 Stage II
Raubichi, Belarus
Boys U15 D1 Stage II
Moscow, Russia
Girls U15 Stage II
Anyksciai, Lithuania
Girls U14 Stage II
Kosice, Slovakia
Girls U19 Stage II
Riga, Latvia
Girls U14 Stage II
Anyksciai, Lithuania
Boys U14 G1 Stage II
Riga, Latvia
Boys U16 D1 Stage II
Riga, Latvia
Girls U17 Stage II
Saulkrasti, Latvia
Girls U17 Stage II
Riga, Latvia
Girls U17 Stage II
Minsk, Belarus
Boys U16 D2 Stage II
Gynia, Poland
Boys U15 D2 Stage II
Moscow, Russia
Girls U17 Stage II
Lublin, Poland
Juniors Stage III
Riga, Latvia
Boys U13 Challenge Cup
Riga, Latvia
Boys U16 D1 Stage I
Alytus, Lithuania
Girls U13 Stage I
Tallinn, Estonia
Boys U17 D2 Stage I
Riga, Latvia
Girls U15 Stage I
Saulkrasti, Latvia
Boys U15 D1 Stage I
Riga, Latvia
Girls U19 Stage I
Raubichi, Belarus
Girls U14 Stage I
Raubichi, Belarus
Boys U17 D1 Stage I
Klaipeda, Lithuania
Girls U17 Stage I
Daugavpils, Latvia
Girls U17 Stage I
Piestany, Slovakia
Girls U17 G1 Stage I
Grodno, Belarus














































Next Boys Tournaments

U 17 (2003) - Stage III

Division 1 - 12/15.03.2020
Moscow, Russia

Division 1 - 26/29.03.2020
Adazi, Latvia

Division 2 - 26/29.03.2020
St. Petersburg, Russia

Division 2 - 26/29.03.2020
Minsk, Belarus

U 16 (2004) - Stage III

Division 1 - 12/15.03.2020
Poznan, Poland
Division 1 - 19/22.03.2020
Riga, Latvia
Division 2 - 26/29.03.2020
Moscow, Russia
Division 2 - 02/05.04.2020
Liepaja, Latvia

CE U 16 (2004) - Stage II

Group B - 20/23.02.2020
Oroszlany, Hungary

U 15 (2005) - Stage III

Division 1 - 12/15.03.2020
Riga, Latvia

Division 1 - 12/15.03.2020
Moscow, Russia

Division 2 - 27.02/01.03.2020
Tallinn, Estonia

Division 2 - 26/29.03.2020
Ostrava, Czech Republic

CE U 15 (2005) - Playoff

09/12.04.2020
Pecs, Hungary

U 14 (2006) - Stage III

Group 1 - 26/29.03.2020
Minsk, Belarus

Group 1 - 26/29.03.2020
Komarow, Poland
Group 2 - 19/22.03.2020
Gdynia, Poland
Group 2 - 26/29.03.2020
Riga, Latvia

CE U 14 (2006) - Stage II

Group B - 20/23.02.2020
Budapest, Hungary

Group C - 20/23.02.2020
Radom, Poland

JUNIORS (U20) - Stage III

27.02/01.03.2019
Tallinn, Estonia
27.02/01.03.2019
Valmiera, Latvia

CE JUNIORS - Playoff

25/28.03.2020
Pecs, Hungary

Next Girls Tournaments

U 19 (2001/2002) - Stage III

12/15.03.2020
Saulkrasti, Latvia
12/15.03.2020
Riga, Latvia

U 17 (2003/2004) - Stage III

Division 1 - 27.02/01.03.2020
Saulkrasti, Latvia
Division 1 - 27.02/01.03.2020
Sierakowice, Poland
Division 2 - 27.02/01.03.2020
Tallinn, Estonia
Division 2 - 27.02/01.03.2020
Riga, Latvia

U 15 (2005) - Stage III

19/22.03.2020
Riga, Latvia
19/22.03.2020
Minsk, Belarus

U 14 (2006) - Stage III

05/08.03.2020
Samorin, Slovakia
05/08.03.2020
Riga, Latvia

U 13 (2007) - Stage III

26/29.03.2020
Liepaja, Latvia