EYBL Archive EGBL Archive EGBL.EU



Gallery Season 2012-2013

Boys U15 Superfinal
Riga, Latvia
Boys U16 Superfinal
Riga, Latvia
Superfinal
Boys & Girls U14

Człuchów, Poland
Girls U18 Final
Valmiera, Latvia
Girls U16 Final
Brest, Belarus
Boys U20 Final
Johvi, Estonia
Boys U17 D2 Stage III
Riga, Latvia
Girls U14 Stage III
Grodno, Belarus
Boys U20 Stage III
Ventspils, Latvia
Boys U20 Stage III
Liepaja, Latvia
Girls U14 Stage III
Liepaja, Latvia
Girls U16 Stage III
Zyrardow, Poland
Boys U14 G1 Stage II
Riga, Latvia
Girls U16 Stage III
Jelgava, Latvia
Boys U17 D2 Stage II
Riga, Latvia
Boys U17 D1 Stage II
Riga, Latvia
Boys U17 D2 Stage II
Orjol, Russia
Boys U15 D2 Stage II
Johvi, Estonia
Girls U18 Stage III
Tallinn, Estonia
Girls U18 Stage III
Bydgoszcz, Poland
Boys U14 G2 Stage II
Rakvere, Estonia
Boys U13 Challenge Cup
Riga, Latvia
Sixth Champions Cup
Boys & Girls U16

Moscow, Russia
Girls U14 Stage II
Riga, Latvia
Girls U14 Stage II
St. Peterburg, Russia
Boys U16 D1 Stage I
Riga, Latvia
Girls U16 Stage II
Czluchow, Poland
Girls U16 Stage II
Riga, Latvia
Girls U18 Stage II
Belgorod (Russia)
Boys U14 G1 Stage I
Bialystok, Poland
Girls U14 Stage I
Moscow, Russia
Girls U14 Stage I
Tallinn, Estonia
Girls U16 Stage I
Riga, Latvia
Girls U16 Stage I
Helsinki, Finland
Girls U18 Stage I
Klaipeda, Lithuania
Girls U18 Stage I
Riga, Latvia
Boys U20 Stage I
Johvi, Estonia














































Next Boys Tournaments

U 17 (2001) Stage II

Division 1 - 25/28.01.2018
Riga, Latvia

Division 1 - 25/28.01.2018
Chekhov, Russia

Division 2 - 25/28.01.2018
Saldus, Latvia

Division 2 - 25/28.01.2018
Riga, Latvia

CE U 17 (2001) Stage I

Group A - 11/14.01.2018
Budapest, Hungary

U 16 (2002) Stage I

Division 1 - 23/26.11.2017
Riga, Latvia
Division 1 - 23/26.11.2017
Sopot, Poland
Division 2 - 23/26.11.2017
Riga, Latvia
Division 2 - 23/26.11.2017
St. Petersburg, Russia

CE U 16 (2002) Stage I

Group B - 30.11/03.12.2017
Praha, Czech Republic

U 15 (2003) Stage II

Division 1 - 11/14.01.2018
Moscow, Russia

Division 1 - 11/14.01.2018
Klaipeda, Lithuania

Division 2 - 11/14.01.2018
Radom, Poland

Division 2 - 11/14.01.2018
Kandava, Latvia

CE U 15 (2003) Stage II

Group A - 11/14.01.2018
Paks, Hungary

Group B - 01/04.02.2018
Budaors, Hungary

U 14 (2004) Stage I

Group 1 - 30.11/03.12.2017
Riga, Latvia
Group 1 - 30.11/03.12.2017
Tallinn, Estonia
Group 2 - 30.11/03.12.2017
St. Petersburg, Russia
Group 2 - 30.11/03.12.2017
Valmiera, Latvia

CE U 14 (2004) Stage II

Group A - 18/21.01.2018
Botevgrad, Bulgaria

Group B - 04/07.01.2018
Levice, Slovakia

Group C - 18/21.01.2018
Oradea, Romania

JUNIORS (U20) Stage II

07/10.12.2017
Ventspils, Latvia
07/10.12.2017
Minsk, Belarus

CE JUNIORS (U20) Stage I

Group A - 16/19.11.2017
Szczecin, Poland

Next Girls Tournaments

U 19 (1999/2000) Stage II

30.11/03.12.2017
Riga, Latvia

U 17 (2001/2002) Stage II

Group 1 - 23/26.11.2017
Kosice, Slovakia
Group 1 - 23/26.11.2017
Brest, Belarus
Group 2 - 23/26.11.2017
Riga, Latvia

U 15 (2003/2004) Stage II

Group 1 - 11/14.01.2018
Tallinn, Estonia
Group 1 - 11/14.01.2018
Saldus, Latvia
Group 2 - 11/14.01.2018
Tallinn, Estonia
Group 2 - 18/21.01.2018
Sokolow Podlaski, Poland

U 13 (2005) Stage II

25/28.01.2018
Ostrava, Czech Republic
25/28.01.2018
Liepaja, Latvia

U 12 (2006) Stage I

16/19.11.2017
Riga, Latvia